Jak pokochać jesień? - Kobiecy Konstancin- lokalny portal lifestylowy - portal kobiecy
Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 1)

Jak pokochać jesień?

Spread the love

Jesień stanowi taką porę roku, którą jedni kochają a drudzy nienawidzą. Wiadomo, ciepłe dni się kończą a zima się zbliża. Czy można ją jednak pokochać?

Na jesieni często pada deszcz, jest chłodno a wiatr daje się we znaki. Ponure, szare chmury toczą się leniwie na niebie. Są jednak dni przyjemne. Możemy obserwować liście w tonacji brązu czy złota.

Jakże cudownie wtedy spacerować po konstancińskim parku czy też Chojnowskim Parku Krajobrazowym- tak cudownymi jesienią. Promienie słońca przebijają się przez liście tworząc niemal oryginalne jesienne witraże. Same liście wydzielają specyficzny aromat odpowiedni dla tej pory roku.

Na jesieni dzieci tworząc „cuda” z orzechów, żołędzi i kasztanów.

Jesień to również czas grzybobrań. Wybierając się na wyprawę po grzyby wychodzimy tak naprawdę na leśny spacer. To doskonała forma treningu, poprawy kondycji i dotlenienia organizmu.

Pamiętajmy również, że przyjemne chwile możemy spędzić w domu, delektując się filiżanką gorącej kawy, herbaty czy czekolady obserwując przez okno nieprzyjemną aurę. Docenimy wtedy zalety rodzinnej, domowej atmosfery.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polityka prywatności

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji o ochronie danych osobowych i plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.